עורך דין נזקי גוף ירושלים

נזקי גוף יכולים להתרחש מסיבות ובנסיבות שונות, כאשר חומרת הנזק וסוגו גם הם יכולים להיות שונים מאוד ממקרה למקרה. אחת הסיבות העיקריות לנזקי גוף היא רשלנות. הרשלנות יכולה להיות רפואית: טיפול או אבחון שנעשו בצורה רשלנית שגרמה לנזק, תאונות כמו תאונות דרכים או תאונות עבודה, מקרים הקשורים למשרד הביטחון ועוד. עורך דין נזקי גוף בירושלים שיש לו ניסיון רב בתחום כמו עו"ד אסף שפירא מסייע לנפגעים בנזקי גוף שונים לקבל את הפיצוי המגיע להם.

לתבוע גופים חזקים בעזרת עורך דין נזקי גוף ירושלים

כשמדובר על נזקי גוף, הנתבע יהיה במקרים רבים גוף גדול בעל כוח רב. במקרה של תאונת דרכים למשל, הגורם הנתבע יהיה במרבית המקרים חברת ביטוח בה לנהג יש ביטוח חובה או כשזהו הולך רגל- החברה בה לנהג הפוגע יש ביטוח. ברגע האמת חברות הביטוח לא ממהרות לשלם, ובוודאי לא לשלם בצורה רחבה ומקיפה. עורך דין נזקי גוף ירושלים ובכלל ידאג לכך שהלקוח יקבל את מלוא הפיצוי, כולל פיצוי עבור הוצאות נלוות והוצאות שצצות בהמשך. כשזו תאונת עבודה הנתבע יהיה מקום העבודה, גם כאן לרוב דרך חברת הביטוח בה למקום העבודה ישנו ביטוח וגם ביטוח לאומי. גם ההתמודדות עם המוסד לביטוח לאומי אינה קלה וכרוכה בבירוקרטיה רבה.

איך לבחור עורך דין שייצג אתכם לאחר פגיעה

אם נפגעתם בתאונת דרכים, תאונת עבודה או בעקבות טיפול רפואי רשלני, סביר להניח שאינכם נמצאים כרגע בשיא שלכם. יתכן שהפגיעה קשה ושיבשה לחלוטין את שגרת החיים. לכן, אתם צריכים עורך דין שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות שידע להוביל את התהליך ולנהל את התביעה. כדאי שעורך הדין יהיה מהאזור שלכם כדי שיכיר ךאת הסניפים המקומיים של חברות הביטוח או המוסד לביטוח לאומי וגם שיהיה זמין יותר עבורכם. אם אתם מירושלים וסביבתה חפשו עורך דין נזקי גוף ירושלים. חשוב שתחום נזקי הגוף יהיה תחום ההתמחות העיקרי שלו כי מדובר על תחום מורכב מאוד. בנוסף, חשוב שעורך הדין יהיה אדם נעים, סבלני ושישרה עליכם תחושת ביטחון.

עו"ד אסף שפירא הוא עורך דין המתמחה בנזקי גוף, לרבות תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית ועוד. הוא מטפל במקצועיות ותוך מתן יחס אישי לכל לקוח. מוזמנים ליצור קשר.