עורך דין רשלנות רפואית ירושלים

ככל שישנה יותר התקדמות ברפואה, במגוון הטיפולים והבדיקות, כך, לצד הארכת תוחלת החיים, כך ישנם מקרים של רשלנות רפואית. לפני הכל, חשוב לציין שלא כל אי הצלחה של טיפול או ניתוח יוגדר בתוך רשלנות רפואית. רשלנות רפואית מוגדרת בתור פעולה או אי פעולה שביצע הרופא (או איש צוות רפואי אחר) אשר נחשבת כבלתי סבירה ונוגדת את כללי ההתנהלות הברורים. אם אתם חושדים שנגרם לכם נזק בעקבות רשלנות רפואית, פנו להתייעצות אצל עורך דין רשלנות רפואית ירושלים או לפי מקום מגוריכם שיבחן האם יש עילה לתביעה ויוביל את התהליך.

מתי לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית ירושלים?

הפניה אל עורך דין רשלנות רפואית ירושלים צריכה להיות מוקדמת ככל האפשר, לאחר שנגרם הנזק בעקבות הטיפול הרפואי שקיבלתם. כאמור, לא כל מקרה יוגדר כרשלנות. לכן, חשוב להגיע להתייעצות עם כל המסמכים והראיות המעידים על מצבכם הנוכחי לאחר הטיפול, על כך שישנו נזק ואם ישנם מסמכים כמו תוצאות בדיקה הקושרים את הטיפול לנזק. אחד האתגרים העומדים בפני עורך דין רשלנות רפואית הוא להוכיח את הקשר הסיבתי בין הטיפול לנזק שישנו. לעיתים הדברים ברורים וחד משמעיים יותר, למשל נזק בעקבות גוף זר שהושאר בניתוח בגוף המטופל. לעיתים הדברים פחות ברורים ומובהקים, למשל כשזהו נזק עקיף שהופיע מאוחר יותר. עורך הדין יבחן קודם כל סיכויים מול סיכונים בהצלחת התביעה ואם יש מקום להתקדם הוא יוביל את התהליך וכמובן ייצג בבית המשפט.

לבחור את עורך הדין הנכון ביותר עבורכם

בחירה של עורך דין בכל תחום צריכה להיות מושכלת ולאחר חיפוש, אך במיוחד כשמדובר על רשלנות רפואית. כאן נדרש ידע מעמיק במיוחד בחוקים, וגם ידע בנהלים של בתי חולים ומרפאות, כיצד אמור להתנהל ניתוח, מה נדרש לבצע כשלב טרום ניתוח, במהלכו וגם במסגרת התאוששות ומעקב. חשוב לדעת מהם הנהלים לגבי אבחון ועוד. כדאי לבחור עורך דין מהאזור שהתנהל כבר מול המוסד הרפואי הרלוונטי לכם, כך שאם מדובר על בי"ח באזור ירושלים, בחרו עורך דין רשלנות רפואית ירושלים שכבר ייצג לקוחות מול המוסד אך גם להיפך, ייצג את המוסד. עורך דין המייצג הן לקוחות תובעים והן מוסדות רפואיים שנתבעים כמו עו"ד אסף שפירא, עורך דין נזיקין ורשלנות רפואית, יוכל לבחון את המקרה בצורה הטובה ביותר וגם לייצג אתכם היטב בתביעה. מוזמנים ליצור קשר.