עורך דין לתביעות ביטוח

ביטוחים כאלה ואחרים הם חלק בלתי נפרד מההוצאות החודשיות השוטפות. ככל שאדם מתבגר ומתקדם בחייו כך נוספים לו עוד ועוד ביטוחים, החל מביטוח על הרכב, ביטוח דירה, ביטוח בריאות או ביטוח חיים. כל אלה אמורים לספק ביטחון לכך שביום סגריר בו יגיע אדם למצב של נזק לגוף או לרכוש הוא יקבל על כך פיצוי. תביעות ביטוח לרוב אינן פשוטות, וזאת למרות שאדם משלם לעיתים במשך שנים פרמיה באופן קבוע. פעמים רבות מתגלות האותיות הקטנות שבפוליסת הביטוח רק כאשר אדם נזקק לכסף. עורך דין תביעות ביטוח אשר יגיש את התביעה בשמו של המבוטח ואף ייצג אותו במו"מ או בבית המשפט יגדיל משמעותית את הסיכוי לקבלת פיצוי גבוה יותר.

מתי לפנות אל עורך דין תביעות ביטוח?

בכל מקרה של תביעת ביטוח מורכבת כדאי לפנות אל עורך דין תביעות ביטוח מוקדם ככל האפשר. גם תביעות פשוטות יותר מומלץ להגיש בעזרת עורך דין שידאג לניסוח התביעה בצורה הטובה ביותר וכן לצירוף כל המסמכים הרלוונטיים התומכים בכך שמגיע למבוטח פיצוי. פעמים רבות חברת הביטוח אמנם תשלם על הנזק אך הכיסוי יהיה רק על ההוצאות הבסיסיות ביותר כמו הוצאות רפואיות מיידיות במקרה של תאונת דרכים למשל. לרוב יהיו הוצאות רבות על טיפולים נוספים, בעיות נוספות שצצות בהמשך, הוצאות הקשורות להתאמת שגרת החיים למצבו של הנפגע ועוד. עורך דין תביעות ביטוח ישתמש בכל האמצעים האפשריים כדי שחברת הביטוח תכיר בכל אותם נזקים ותפצה עליהם.

תביעות של "חברת הביטוח של המדינה"

אחד הביטוחים הבסיסיים ביותר שיש לכולנו, ואנחנו מבוטחים במקום זה אם נרצה ואם לא הוא "חברת הביטוח של המדינה" או במילים אחרות: המוסד לביטוח לאומי. כל אדם צריך לשלם ביטוח לאומי. ביטוח לאומי צריך לסייע בכל מצב של ירידה ביכולת ההשתכרות. ישנם מקרים פשוטים כמו אבטלה בהם אדם יוכל להגיש תביעה בעצמו, אך ככל שהמקרה מורכב יותר והסכומים גדולים יותר כך יהיה לאדם קשה לקבל את הפיצוי או הקצבה לבדו. עורך דין תביעות ביטוח מתמחה גם בתביעות ביטוח לאומי, כולל מצבים מורכבים כמו תאונת עבודה, תאונת דרכים, מחלה ועוד.

עו"ד אסף שפירא הוא עו"ד נזיקין עם ניסיון רב בתביעות חברות ביטוח עקב נזקי גוף או רכוש וגם המוסד לביטוח לאומי. הוא משיג ללקוחותיו פיצויים הולמים התואמים את הנזק שנגרם להם. מוזמנים ליצור קשר.

עורך דין ביטוח

עורך דין ביטוח

התנהלות מול חברות הביטוח היא עניין שלא תמיד עובר חלק ובצורה טובה. אנשים רבים מעדיפים לעיתים קרובות לוותר על מיצוי זכויות כדי לא למצוא את עצמם מקבלים תשובות שליליות או נגררים בשם בירוקרטיה שעבר זמנה. חשוב לדעת שאין זה מוצדק לוותר על מיצוי זכויות ולכן מי שמעדיף לא להתעסק בעצמו בעניין זה או אחר מול חברת הביטוח יכול לפנות אל עורך דין ביטוח על מנת שייצג אותו ויפנה אל חברת הביטוח בשמו. אין זה מפתיע שהיחס אל עורך הדין יהיה שונה לחלוטין ואת אותו עניין בדיוק אפשר יהיה לסיים תוך פרק זמן קצר וללא שום עיכובים.

במה יכול לסייע עורך דין ביטוח?

כל עניין שמתעורר בין חברת ביטוח לבין מי מהמבוטחים שלה יכול להיפתר מהר על ידי עורך דין ביטוח. יש מקרים שבהם חברות הביטוח מערימות קשיים בכוונה על המבוטחים ולא עומדות לרשותם בבואם למצות את הזכויות המגיעות להם, בין אם באופן מוצדק ובין אם לא. בנוסף לכך חברות הביטוח לא אחת פועלות בחשדנות יתרה מול המבוטחים שלהן ומבקשות לוודא לעומק ובצורה יסודית (שלא לומר מוגזמת) שאכן מיצוי הזכויות יהיה נכון ומוצדק. אנשים רבים שמוצאים את עצמם מותשים מההתנהלות ומקבלת תשובות שליליות יכולים להיעזר בעורך דין וכך לוודא שאין סיבה שחברת הביטוח לא תשלם למבוטח את שמגיע לו.

 

לא לוותר על מיצוי זכויות

אנשים שמשלמים לחברות הביטוח רוצים לדעת שהן יעמדו לרשותם ולעזרתם כאשר יקרה מקרה המכוסה בפוליסת הביטוח שנרכשה. עורך דין ביטוח יכול לוודא שהסעיפים המדוברים אכן רלוונטיים עבור המבוטח ולייצג אותו כבר בשלב הגשת התביעה על מנת לחסוך זמן ולמנוע גרירת רגליים מצד חברת הביטוח. במידה והתהליך כבר נמצא בעיצומו והלקוח מותש ומאוכזב מהתנהלות החברה – עורך הדין יוכל לבחון לעומק את הצדקת הפנייה ולהמשיך את התהליך במקומו.

עורך הדין אסף שפירא מייצג לקוחות מול חברות הביטוח ומסייע להם במיצוי הזכויות שלהם. הוא עושה את זה בהצלחה רבה ועם אינספור הצלחות כבר למעלה מ- 15 שנה.