עורך דין נזקי גוף ירושלים

 

דיני הנזיקין בעולם המשפט ועריכת הדין נחשבים למאתגרים ומורכבים, שכן הם עוסקים בפגיעות בגוף, בנפש וברכוש של אנשים. יש מקרים שבהם פגיעות אלה יתרחשו בשל תאונה או ללא כל כוונת זדון אך בהחלט גם יכולים להיות מקרים שבהם חבלה מכוונת או אלימות קשה תהיינה הגורמים לפגיעות המדוברות. עורך דין נזיקין בירושלים (או בקרבת מקום המגורים) הוא הכתובת המקצועית לפנות אליה על מנת למצות את הדין בכל מקרה ומקרה וחשוב להבין שצריך ללמוד לעומק את הנסיבות והפרטים של כל מקרה שקורה – הצורה בקבלת טיפול רפואי משקם לאורך זמן, ההשפעה על האפשרות לעבוד וכמובן קבלת פיצוי.

מתי הזמן הנכון לפנות אל עורך דין נזיקין בירושלים?

כל מי שקרה לו מקרה פיזי או כזה שפגע ברכוש הפרטי שלו צריך לבחון האם יהיה מקום לפעול בפן המשפטי. עורך דין נזיקין בירושלים הוא הכתובת לפנות אליה, ולו לשם קבלת ייעוץ ראשוני והכוונה כללית. חשוב להציג כל מסמך, ראיה או תיעוד שקיימים בידי הלקוח בנוגע למקרה שקרה ולתאר בפרטי פרטים את אופן ההתרחשות. עורך הדין יעמיק בבדיקה וימליץ על דרך הפעולה. חשוב לדעת שבמקרים רבים יש צורך בדיווח לרשויות המדינה – אם באמצעות הגשת תלונה במשטרה, פנייה למוסד לביטוח לאומי או כמובן קבלת טיפול רפואי מסודר בבית החולים.

 

לא להתמהמה עם מקרה של פגיעה בגוף או ברכוש

למרות שלל פעולות בירוקרטיות שצריך לבצע לאחר שקורה מקרה שנפגעו בו הגוף או הרכוש – חשוב לחפש ולמצוא עורך דין נזיקין בירושלים כמה שיותר מהר על מנת שילווה את כל הפעולות הדרושות לביצוע, לרבות כאלה שאותו אדם שנפגע לא בהכרח יחשוב שצריך לבצע. הוא זה שיבין האם יש מקום להגשת תביעה או שמא צריך לפנות לקבלת פיצוי דרך המוסד לביטוח לאומי. בנוסף לכך יוכל עורך הדין לייצג את הלקוח וכך להקל עליו מול מוסדות אלה.

עו"ד אסף שפירא מתמחה בדיני נזיקין והוא בעל ידע רב וניסיון עשיר בתחום, בליווי לקוחות וייצוג מלא מול מוסדות המדינה.