תאונות דרכים יכולות להיות סיפור רציני לא רק מבחינת הפגיעה שקרתה למעורבים. לעתים יש צורך בהליך בירוקרטי מול גופים רשמיים של המדינה כדוגמת המשטרה, המוסד לביטוח לאומי והמוסדות הרפואיים. בנוסף, לעתים, יש צורך ליצור קשר עם גורמים שלישיים נוספים לשם קבלת מלוא התיעוד הדרוש לשם קידום התביעה. בזמן שהנפגע נמצא במהלכו של תהליך שיקום והחלמה פיזיים, מטבע הדברים, שקיים קושי לדאוג לתיעוד הדרוש. לכן, חשוב מאד למצוא עורך דין תאונות דרכים בירושלים (או בכל מקום אחר על פי אזור המגורים או הנוחות) כדי שילווה את הלקוח שלו וייצג אותו אל מול כלל המעורבים בנושא המשפטי.

 

מה בדיוק עושה עורך דין תאונות דרכים בירושלים?

לא בכדי תאונות דרכים הן נושא משפטי שעומד בפני עצמו. הנפגעים בגוף יכולים להיות אלה המעורבים ישירות בתאונה אך גם כאלה שרק נקלעו למקום הלא נכון ברגע הלא נכון ויש לא מעט עניינים משפטיים שצריך למצות. עורך דין תאונות דרכים בירושלים יידע בדיוק מה צריך לעשות, אל מי צריך לפנות, אילו גופים ממלכתיים צריכים להיות מעורבים והוא כמובן גם יוכל לייצג את הלקוח שלו בהליך המשפטי.

 

הערך המוסף של עורך דין המתמחה בתחום של תאונות דרכים

אין זה פשוט להתעסק עם בירוקרטיה ולפעול מול גופים שונים במקביל להחלמה מתאונה לא פשוטה. מכאן שיהיו פעולות שעורך הדין יוכל לבצע עבור הלקוח שלו ובשמו וכך לחסוך ממנו את ההתעסקות והטרחה, מה שיאפשר לו להתרכז בהחלמה.

עורך דין תאונות דרכים בירושלים יידע בדיוק איך לחקור לעומק את מה שקרה ואיך לייצג כל לקוח בצורה הטובה ביותר והמתאימה ביותר לנסיבות הספציפיות של התאונה שקרתה.

דרוש לכם ייעוץ משפטי בנוגע לתאונת דרכים? פנו לעורך הדין אסף שפירא, בעל ידע רב וניסיון עשיר של מעל 15 שנה בתחום זה.