עו"ד אסף שפירא הינו בעל ניסיון רב של כחמש עשרה שנים בייצוג לקוחות רבים בתחום נזקי הגוף על תחומיו השונים. לצד ייצוג לקוחות פרטיים, עו"ד שפירא ייצג בעבר כמה מחברות הביטוח והמוסדות הרפואיים הגדולים במדינה. כיום המשרד מייצג לקוחות מוסדיים כדוגמת המוסד לביטוח לאומי וכן לקוחות פרטיים רבים. היכרותו של עו"ד שפירא עם שני צדי המתרס, תובעים ונתבעים כאחד, מקנה לו כלים משמעותיים וניסיון רב, המסייעים במיקסום התוצאות עבור לקוחות המשרד.

המשרד מייצג אנשים פרטיים בתביעות נזקי גוף שונות כדוגמת תאונות דרכים, תאונות עבודה ורשלנות רפואית. כמו כן, המשרד מטפל בתביעות ביטוח הנוגעות לפוליסות סיעוד, פוליסות תלמידים, פוליסות אובדן כושר עבודה, פוליסות נכות מתאונה וכיוצ"ב. לעיתים, בקשר לפוליסות הנ"ל, המשרד גם לוקח חלק בתובענות ייצוגיות המוגשות נגד חברות הביטוח. בנוסף, המשרד מייצג את משרתי כוחות הביטחון בתביעות הכרה מול קצין התגמולים וכן בוועדות הרפואיות של משרד הביטחון. כחלק מפעילות המשרד ניתנים גם שירותי ייעוץ וייצוג בתביעות גזזת ותג נכה.

לצד ייצוג תובעים המשרד גם מייצג נתבעים וגופים כדוגמת המוסד לביטוח לאומי בערעורי ועדות רפואיות בבית הדין, וכן מעסיקים או גופים אחרים שהוגשה נגדם תביעת נזק גוף ללא שהיה ברשותם כיסוי ביטוחי.

למשרד הכרות עם טובי המומחים הרפואיים במדינת ישראל, דבר שגם מסייע במיקסום התוצאות עבור לקוחות המשרד.

נשמח לעמוד לרשותכם.